Święta są dobrym pretekstem aby poznać usenet

Wszyscy spieszą się przed Świętami więc może by tak i Święta stałyby się pretekstem aby kupić sobie konto Usenet i w wolnym czasie zapoznać się z grupami dyskusyjnymi i wszystkim tym, co na nich możemy znaleźć?

Dodatkowo cała zabawę napędzają przepowiednie Majów dotyczące końca Świata. Czy chcecie czy nie i tak naokoło wszyscy bombardują nas książkami, mydełkami, zapachami, ubraniami i całym tym zakupowym zgiełkiem.

W związku z tym znalazłem dla Was kilka promocji na konto Usenet. O dziwo jest trochę atrakcji. Okazuje się, że NewsgroupDirect postanowił wyjść ze specjalną ofertą. NewsgroupDirect ogłosił wyprzedaż kont usenet na koniec świata. Możemy kupić konto 250GB za jedyne 12$. Obniżka wynosi aż 20%, bo konto kosztuje normalnie 32$.

Serwis usenet.com.pl zamieścił ciekawe zestawienie najpopularniejszych kont Usenet w grudniu. Okazuje się, że oprócz Newshosting czy NewsgroupDirect powodzeniem cieszą się też konta w UseNeXT czy Usenet.nl. Mimo tego, że zestawienie ma charakter wybitnie subiektywny to wpis najpopularniejsze konta Usenet jest ciekawą lekturą.

Leave A Comment...

*